Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır? (2019)

Turkcell  bedava internet 2019 paketleri güncellenerek yayınlanmaktadır.

Turkcell bedava internet 2019 Ocak ayı Turkcell ücretsiz internet ve turkcell internet kazanma gibi aklınızdaki sorulara bu yazımızla cevaplıyoruz. Turkcell’in yayınladığı 1GB,2GB,3GB,4GB,5GB,6GB vb. turkcell hediye internet kampanyalarını sayfamızdan takip edebilirsiniz. GNC ve BİP Bedava internet paketleri sayfanın en altında mevcuttur.

Yazımızdaki Turkcell bedava internet başlıklarını inceledikten sonra size uygun olan bedava interneti kullanabilirsiniz. Türkcell bedava internet paketlerinin tanıtımı yapılmaktadır.

Turkcell Hediye internet paketleri eklenmiştir. Eklenen içerikler sadece firmanın açıklağıdı kampanyaların tanıtımlarıdır. Bedava internet listesinde bulunan paketlerden bazılarını daha önce kullanmış olabilirsiniz ve bu sebeple tekrar kullanıma izin verilmeyebilir.

1.Turkcell Yaani Kullanım Kampanyası Bedava internet kampanyası

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

App Store ve Play Store üzerinden Yaani’yi indiren ve uygulamayı açan tüm Turkcell aboneleri, ayda bir kere bir ay geçerli 1 GB data kazanırlar.

Yaani uygulamasını, uygulama marketlerinden indiren ve uygulamayı açan kullanıcı 1 ay geçerli 1 GB data hediyesi kazanır. 1 GB data hediyesi sadece Yaani uygulaması içerisindeki kullanımlarda geçerlidir. SMS ile bilgilendirme mesajı geldikten sonra paket aktiflenecektir. 1 GB data hediyesi kullanıcı, uygulamayı silmediği ve paketi iptal etmediği sürece kampanya süresi boyunca her ay yenilenecektir. Kullanıcı, paketini iptal ettiğinde kampanyadan tekrar yararlanamaz.
Kampanya iOS için uygulamanın 4.1 ve üzeri, Android için 4.0 ve üzeri versiyonları için geçerlidir.
Abonenin data hediyesini kazanabilmesi için herhangi bir zamanda en az bir kere Turkcell data bağlantılarından (LTE – 3G – Edge – GPRS) uygulamayı kullanmaları gerekmektedir. Başvuru SMS’i ücretsizdir.

 2.Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Paketi

03 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli.

Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.

Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir.

Kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.

Hediye alma hakkı yenilenmeden sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler, hediye alma hakkını bir sonraki hafta Cuma günü alır.

Data hatları kampanyadan yararlanamaz.

Hediye alma hakkı her Cuma saat 09.00’da yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.

Güncel ve daha önceden hiç kullanmadığınız bedava internet paketlerini bu kısımdan bulabilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2019 yılına ait güncel uygulama kampanyaları ile bedava internet kodları.

3.BiP Kullan Kazan Kampanyası

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

Turkcell’liler BiP ile mesajlaştıkça kazanıyor, kazandıkça mesajlaşıyor!  BiP’ten arkadaşlarınla grubunu kur ve grupta mesajlaşmaya başla, 1 GB senin olsun.  Ayrıca her ayın BiP yıldızları* ilgili takvim ayı içerisinde 1000 mesaja ulaştıkları takdirde 2GB daha kazanıyor!

 • 19 Mayıs 2017 – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında;
  • BiP’te grup kuran ve kurduğu grup içerisinde mesajlaşmaya başlayan Turkcell’liler attıkları ilk mesajın ardından haftalık 1GB hediye internet kazanır.
  • *BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen kişiler – BiP yıldızları – olarak seçilir ve ilgili takvim ayı içerisinde 1000 mesaja ulaştıkları takdirde BiP Özel Haftalık 2GB hediye internet paketini kazanır, dönemin BiP yıldızı olarak sayılacak kullanıcılar BiP tarafından yapılan kullanım yoğunluğu analizlerine göre belirlenir ve belirlenen dönemin BiP yıldızı olup olmadığı bilgisi kullanıcılar ile paylaşılmaz. Tüm BiP kullanıcıları kampanyadan yararlanabileceklerini görmek için bir takvim ayı içerisinde 1000 mesaja ulaşmak durumundadırlar.
 • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı / ön ödemeli; bireysel/kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Hediyelerin kullanım hakkı, hediye tanımlamasının yapıldığı gün, kullanıcıya gelen SMS bilgilendirmesi ile başlar.
 • Her abone Grup Kur Kampanyasından 31 gün içinde yalnızca 1 kez hediye kazanma hakkına sahiptir. BiP Özel Haftalık 2GB kampanyasından ise bir kullanıcı 3 ay içerisinde yalnızca bir kez yararlanabilir.
 • Kampanya kapsamına BiP’ten atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, lokasyon paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, titreşim gönderme, sesli mesaj gönderme,  fotoğraf ve video gönderme dahildir.

Hediye 1 GB tüm yurt içi internet kullanımlarında geçerlidir ve tüm internet paketleri ile birlikte kullanılabilir.

4. 4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

BiP ile internet paketinizden harcamadan,  4.5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz!

Aşağıdaki paketlerde yer alan Turkcell bireysel faturalı abonelerine ;

 • Platinum Mega 50 GB Paketi Platinum 50 GB Paketi Platinum Mega 20 GB Paketi
 • Platinum 20 GB Paketi Platinum Mega 15 GB Paketi Platinum 15 GB Paketi
 • Platinum Mega 10 GB Paketi Platinum 10 GB Paketi Platinum 10 GB Özel Paketi
 • Platinum 25 GB Platinum 18 GB Platinum 12 GB

“BiP kullanımlarında geçerli” aylık 5GB internet, her fatura döneminde hediye edilecektir.

Aşağıdaki paketlerde yer alan Turkcell bireysel faturalı abonelerine ;

 • Turbo Ekstra 6 GB Paketi Turbo 6 GB Paketi Turbo Ekstra 4 GB Paketi
 • Turbo 4 GB Paketi Turbo Ekstra 2 GB Paketi Turbo 1GB Paketi
 • Turbo 2GB Paketi Turbo 3GB Paketi Turbo Avantaj 3GB Paketi
 • Turbo Ekstra 5GB Paketi Hepsi Bol Hepsi 500Plus
 • Hepsi Eko Konfor Süper Paket Konfor Fırsat Paket
 • Konfor Eko Paket Turbo Bizbize 2GB Turbo Bizbize 4GB Turbo Bizbize 6GB
 • Turbo Avantaj 2GB  Akıllı 1GB
 • Akıllı 2GB Akıllı 3GB Akıllı 5GB Turbo Yeni 2GB
 • Turbo 3GB Turbo 5GB Turbo 7GB
 • Turbo Bizbize 7GB Turbo Bizbize 5GB Turbo Bizbize 3GB

Bununla birlikte;

İşte 6, İşte 4 , İşte 2, Esnaf 12 paketlerinde yer alan Turkcell kurumsal faturalı abonelere “BiP kullanımlarında geçerli” aylık 1GB internet, her fatura döneminde hediye edilecektir.

İşte Platin Ultra, İşte Platin Mega, İşte Platin Prestij, İşte Platin 10, İşte Platin 8, Kurumsal Platin Basın paketlerinde yer alan Turkcell kurumsal faturalı abonelere “BiP kullanımlarında geçerli” aylık 5GB internet, her fatura döneminde hediye edilecektir.

5.Dergilik Hediye internet Kampanyası

04 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli.

Turkcell aboneleri Hesabım uygulaması üzerinden katılacakları Salla Kazan Kampanyası’ndan kazanacakları hediyelere ek olarak, Dergilik uygulamasından dergi-gazete indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır. Kampanyadan 30 günde 1 kez yararlanılabilmektedir.

 • Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses ve data aboneleri Hesabım uygulaması üzerinden katılacakları Salla Kazan Kampanyası’ndan kazanacakları hediyelere ek olarak, Dergilik uygulamasından dergi-gazete indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır.
 • Kampanyadan 30 günde 1 kez yararlanılabilmektedir.
 • Hesabım uygulamasından Salla Kazan Kampanyası’na katılan tüm Turkcell aboneleri, kazanacakları hediyeye ek olarak, Dergilik uygulamasından dergi-gazete indirmeleri durumunda sürpriz ikinci bir hediye kazanacaklardır.
 • Kazanılacak faydalar ücretsizdir.
 • Tarifesine Dergilik eklenmiş Turkcell aboneleri, Dergilik uygulamasındaki tüm dergileri/gazeteleri** tarifelerine ek ücret ödemeden indirip okuyabilirler. Ek olarak, bu abonelerin dergi indirmek ve okumak için kullanacakları mobil internet yine tarifelerine eklenmiş Dergilik 5 GB mobil internet paketinden düşülür.
 • İkinci sürpriz hediyeyi kazanmak isteyen ve tarifesine Dergilik eklenmemiş Turkcell aboneleri ise Dergilik uygulamasında yer alan ücretsiz dergiler sekmesi altındaki dergilerden dilediklerini ücretsiz indirebilirler.

 

6.Dergilik’ten Hediye 1GB Kampanyası

30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli.

Dergilik uygulamasını indirin, ücretsiz giriş yapın,  haftalık 1 GB mobil internet hediyenizi kazanın!

Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizde!

Hediye 1GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması gerekmektedir.  Hediye haftalık 1 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut internet tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir.

Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanabilecektir.  Kampanyadan yararlanmak için son bir yıldır Dergilik uygulamasına ilk kez giriş yapılması gerekmektedir.  Son bir sene içerisinde uygulamaya kampanya öncesinde giriş yapmış kişiler kampanyadan yararlanamazlar. Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir. Bireysel ön ödemeli ve faturalı müşteriler kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için Dergilik servisine abone olma koşulu yoktur.  Bu kampanyadan bağımsız, tarife paketleri kapsamına DERGİLİK ve Dergilik’te geçerli aylık 5 GB mobil internet paketi eklenmiş bireysel Turkcell aboneleri, tarifelerine ek herhangi bir ücret ödemeden Dergilik’teki yüzlerce dergiyi ve gazeteyi keyifle indirip okuyabilirler.

7. Otomatik Ödeme Talimatı Ücretsiz 2 GB İnternet Kampanyası

30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli.
 • Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
 • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

 

8. Faturalı Turkcell 20 MB Bedava internet

Bireysel Akıllı Telefon veya Tablet Kampanyası’ndaysanız sözleşmenize ek bir sözleşmeyle 12-24 ay taahhütle Aksesuar Kampanyası’na katılabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmek için aşağıdaki cihaz ve tablet kampanyalarından birinde olunması ön koşuldur.

Samsung Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Nokia Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Turkcell T serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, iPhone Bireysel Akıllı telefon Kampanyası, LG bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Sony Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, HTC Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, BlackBerry 10 İnternet Paketli Kampanyası, Bireysel BlackBerry 10 Akıllı Telefon Kampanyası, Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası, 3G’li Tablet Festivali Kampanyası, Bireysel Multimodem Kampanyası, Tarifeye Ek Tablet kampanyasından .

9.Web 1 GB Bedava internet Kampanyası

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

Uçuran 1 GB, Uçuran 1 GB Plus, Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus paketlerinden herhangi birini turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartınız ile satın aldığınızda 30 gün geçerli 1 GB kazanırsınız.

 • Hazır Kart Uçuran Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 1 GB, Uçuran 1 GB Plus, Uçuran 2 GB, Uçuran 2 GB Plus, Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus paketlerini turkcell.com.tr veya Hesabım uygulaması üzerinden kredi kartı ile satın alan müşterilerimize yurt içinde 30 gün geçerli 1GB hediye verilecektir.
 • Müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise 1 GB’lık kota bitiminde 2 kr/100 KB paket aşımı yansıtılır.

Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

10. GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Kap Kampanyası

Turkcell Bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Yenilenen GNÇ mobil uygulaması ile sende haftada 2 kez bedava internet kazanma hakkına sahip olabilirsin. Uygulamayı İos ve Android marketlerde bulabileceğiniz gibi http://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresinden de indirebilirsiniz.

Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazan. Turkcell’in yenilenen GNÇ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra, uygulamaya haftalık olarak giriş yapınız. Her hafta giriş yaptığınızda uygulamadaki yumurtayı çatlatarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

11. Platinum Doğum Günü 1 GB Kampanyası

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

Kampanya kapsamında belirtilen paketlerdeki faturalı hat sahiplerine, doğum günlerinde yurt içinde geçerli günlük 1 GB hediye edilecektir.

 • Bireysel faturalı ve ses hattı olup aşağıdaki paketlerdeki hat sahipleri faydalanabilecektir.
 • Geçerli Paketler: Platinum 10,  Platinum 12 GB, Platinum 15 GB, Platinum 15, Platinum 18 GB, Platinum 20 GB, Platinum 20, Platinum 25, Platinum 35, Platinum 50 GB, Platinum 50, Gold Plus 2000 dk Her yöne, Gold Plus 2000 dk Her yöne Kampanyası, Gold Plus Kampanyası, Gold Plus Yeni, Platin, Platin Ekstra İnternet, Platin Prestij, Platinum Plus 2500 dk Heryöne, Platinum Prestige, Platinum 10 GB Basın, Platinum 10 GB, Platinum 10 GB Özel, , Platinum Plus 8 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Elit 2000, Pla tinum Mega, Platinum Mega 7 GB, Platinum Mega 10 GB, Platinum Mega 15 GB, Platinum Mega 20 GB, Platinum Mega 50 GB, Platinum Mega 6 GB, Platinum Mega 8 GB, Platinum Plus 6 GB ve Platinum Plus 10 GB
 • Tekrarsız, ücretsiz günlük 1 GB Paketi hediye edilecektir.
 • Hediye tanımlandığında SMS’le bilgilendirme yapılacak, hediyenin tanımlandığı bilgisi alındıktan itibaren 24 saat geçerli olacaktır.
 • Fayda, hat sahibinin doğum gününde ve veri işleme izni olan müşterilerimize tanımlanabilecektir.

12.Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Kampanyası

30 Kasım 2018 tarihine kadar geçerli.

Bankaların mobil ve internet şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezlerinden ya da gişelerinden yapılan TL veyapaket yüklemesi yapan müşteriler 30 gün geçerli 1 GB kazanacaklardır.

 • Bankaların mobil ve internet şubelerinden, ATM’lerinden, çağrı merkezlerinden ya da gişelerinden yapılan TL veya paket yüklemesi yapan müşteriler 30 gün geçerli 1 GB kazanacaklardır.
 • 01.08.2017-01.08.2018 tarihleri arasında belirtilen kanallardan yükleme yapan müşteriler kampanyadan yararlanamamaktadır.
 • Müşterinin herhangi başka bir data paketi yok ise 1 GB’lık kota bitiminde 2 kr/100 KB paket aşımı yansıtılır.
 • Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.

13.GS Destek 1GB Hediye İnternet kampanyası

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

Galatasaray’ın kazandığı her maçta Sarı Kırmızı Destek paketliler hediye internet kazanıyor.

Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Türkiye Süper Lig maçları baz alınacak şekilde Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. Kampanya aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.

14. 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.

Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 10 GB internet verilecektir. Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir. Hediye internetten yararlanabilmek için, sim kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.

 • Hediye SIM kartta yer alan şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, 10 GB internet verilecektir.
 • Başvuru için SMS atılması gerekmektedir. Hediye internet yurt içinde kullanımda geçerli olup, 6 ay boyunca kullanıma açık olabilecektir.
 • Hediye internetten yararlanabilmek için, SIM kartın 4.5G uyumlu olması ve ses hattı sahibi olunması gerekmektedir.
 • İlgili promosyon şifreli sim kartlar, Turkcell aktivitelerinde özel olarak dağıtılacaktır.

15. Turkcell Enflasyonla Mücadele Bedava internet paketi

Bip uygulasını kullanarak “Enflasyonla Mücadele” Kanalını takip ettiğiniz zaman mevcut internet paketinizi iki katına çıkarabilirsiniz.